Ławki vintage

Ławki vintage

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad zakupem ławki? Taki produkt nie jest popularny wśród klientów indywidualnych. Szkoda, bo można je zagospodarować w ciekawy sposób.

W ostatnich latach wielu właścicieli mieszkań i domów decyduje się postawić na styl retro. Aby jednak cieszyć się z pomieszczeń urządzonych właśnie w takim stylu, konieczny jest zakup odpowiednich mebli. Mimo dużego wyboru w salonach meblowych, możesz nie mieć czasu, aby szukać poszczególnych produktów. Rozwiązaniem mogą być zakupy w sieci. W sklepie DutchHouse znajdziesz m.in. ławki vintage. Dlaczego warto je kupić?

Nietypowy mebel w przedpokoju

Ławka vintage może znaleźć swoje miejsce nie tylko na podwórzu, w ogrodzie czy na tarasie, lecz także w… przedpokoju. Jak to możliwe? Możesz ją postawić w tym pomieszczeniu zamiast np. niewielkiej komody. Z powodzeniem zastąpi ona również wieszaki. W efekcie jest to świetne rozwiązanie wówczas, gdy twój przedpokój jest niewielki lub wąski, przez co niemożliwe jest tam ustawienie wielu mebli.

A może do pokoju nastolatka?

W pokoju nastolatka również może znaleźć się ławka vintage. Można ją zagospodarować na wiele sposobów – poza zwykłym siedziskiem, może ona być potraktowana jako dodatkowa półka, np. na książki.

A czy Ty masz własny pomysł na zagospodarowanie takiego produktu?