Wystrój wnętrz w stylu marokańskim

Wystrój wnętrz w stylu marokańskim

Wnętrze mieszkania może zostać urządzone w różnym stylu. Poza ponadczasowym klasycznym, możesz zdecydować się np. na marokański. Co musisz zakupić, aby osiągnąć właśnie taki efekt?

Styl marokański wyróżnia się nie tylko kolorystyką. Meble projektowane z myślą o przestrzeniach urządzonych właśnie w takim stylu najczęściej są wykonane z egzotycznych gatunków drewna. W efekcie takie produkty robią ogromne znaczenie. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na zakup wszystkich mebli w stylu marokańskim, to możesz wprowadzić takie właśnie akcenty do swojego mieszkania. Na co powinieneś się zdecydować?

Postaw na kolorowe narzuty

Chcesz szybko odświeżyć pokój dzienny? W takim razie postaw na narzutę. Zdecydować powinieneś się na kolorowy produkt, dzięki któremu przełamiesz jednolite kolory. Świetnym przykładem jest narzuta wełniana w pasy, która znalazła się w ofercie firmy Storebror.

A może nietypowy stołek?

Ciekawy pomysłem może być też wzbogacenie mebli, z których dotychczas korzystasz o marokańskie stołki. Takie produkuje m.in. firma HK Living. Wyróżniają się one nie tylko materiałem (w tym przypadku siedzisko zostało wykonane z trawy morskiej), lecz także kolorystyką. W efekcie trudno przejść obok nich obojętnie.

Tak niewiele dzieli cię od tego, aby wnętrze twojego mieszkania zyskało nowego wyglądu.